Sony Xperia Z3 Compact (D5803) Black

Sony Xperia Z3 Compact (D5803) Black

Mobilný telefón 4.6" TFT IPS 1280x720, Procesor Qualcomm Snapdragon 801 Quad core 2.5 GHz, RAM 2GB, interná pamäť 16GB, MicroSD až 128GB, Fotoaparát 20.7 Mpix LED blesk, A-GPS, Wi-Fi 802.11 g / n / ac, Bluetooth 4.0, NFC , 3G / LTE, FM rádio, Micro USB, Nano SIM, Android 4.4
321,34 € s DPH
Kúpiť

Pod kontrolou

Základná výbava

Bezkonkurenčná zábava

Spojenie najjasnejšieho 4.6" displeja s HD rozlíšením 1280 x 720 px s najnovšími zvukovými technológiami od Sony. S procesorom od Qualcommu, taktovaným na 2.5GHz, spoločne s 2 GB operačnej pamäte RAM sa telefón rozhodne nezadýcha ani pri hraní najnáročnejších hier. Vypočujte si každú notu tak ako má znieť, so zvukovou technológiou Hi-Res a vypnite všetky okolité zvuky s funkciou digitálneho potlačenia hluku. Využite aplikáciu Filmy a sledujte filmové trháky.

Najlepší fotoaparát pre najlepšie zážitky

Fotoaparát osadený s 20.7 Mpx a LED bleskom prináša bezkonkurenčné možnosti fotografovania aj pri slabom osvetlení. Vďaka technológiám Cyber-shot a Handycam môžete nahrávať ohromujúce videá v pohybe a zhotovovať ostré snímky pod vodou.

Váš prehliadač nepodporuje HTML 5 video.
Voda alebo prach vás trápiť nemusí

Vďaka najvyššiemu hodnoteniu odolnosti proti vode a prachu sa nemusíte obmedzovať a báť telefonovať aj keď prší, alebo fotografovať priamo pod vodou.

Žite inteligentne s technológiou SmartWear

Náramok SmartWear vám pomôže pripomenúť dôležité okamihy. Bez starostí zaznamenávajte veci, ktoré milujete. Bavte sa, vyzerajte skvelo, žite inteligentne.

2 dni bez problémov

Získate ten najpokročilejší fotoaparát, hranie novej generácie a dvojdennú výdrž batérie - to všetko v tenkom a kompaktnom dizajne. Je to smartphone, ktorý posúva hranice možného. Pre tých, ktorí sa neuspokoja s životom na 10%.