Krups KP100B NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo antracit

Krups KP100B NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo antracit

Kávovar na kapsuly 1460 W, 15 barov, Thermoblock, nádrž na vodu 0,6 l, LED vypínač, horúce a studené nápoje, automatické vypnutie po 5 min.
Farebné varianty:
variantavarianta
44,56 € s DPH
Kúpiť
Malý pomocník

Kávovar KRUPS KP100B NESCAFÉ Dolce Gusto Piccolo predstavuje veľmi kompaktné zariadenia v originálnom dizajne, ktoré vám vždy pripraví kávu, na ktorú sa budete tešiť.

Najmenší pomocník z celého kávovarového parku NESCAFÉ Dolce Gusto je zárukou kvality, pôsobivého kompaktného dizajnu a možnosti pripravovať horúce i studené nápoje. Ich chuť je návyková a vy ich budete radi pripravovať sebe i vašim blízkym či návštevám.

Veľký výber nápojov

Espresso pracuje pri príkone 1460 W a pri tlaku čerpadla 15 bar, sa dočkáte ideálnej šálky kávy. Piccolo je určené exkluzívne pre kávové kapsule NESCAFÉ Dolce Gusto.

Kapsule ponúkajú výber z rôznych horúcich, ale aj studených nápojov a možno tak pripraviť až 21 nápojov, vrátane obyčajného espressa, úžasného latté macchiata, alebo studeného čaju Nestea.

Jednoduché ovládanie

Vďaka svojmu unikátnemu dizajnu je kávovar jednoduchý na ovládanie, ktoré si veľmi rýchlo osvojíte. Šikovné funkcie zahŕňajú automatické vypnutie po piatich minútach nečinnosti, overený systém rýchleho ohrevu vody Thermoblock a kapsulový systém Dolce Gusto schopný zvládnuť absolútne všetko.

Vkusný dizajn

Do nádržky na vodu sa vojde 0,6 litra vody. Užívateľské pohodlie vám okrem ďalších prvkov zabezpečí odkvapkávacia tácka s nastaviteľnou výškou. Je vhodná  aj pre vysoké hrnčeky alebo poháre.

Samotný dizajn je vyriešený veľmi vkusne. Farba antracit sa bude pekne vynímať v každej kuchyni a efektne pôsobí aj podsvietený vypínač. Kompaktné prevedenie zaručuje, že sa pohodlne vojde aj do tej najmenšej kuchyne.