GUZZANTI GZ 204

GUZZANTI GZ 204

Rýchlovarná kanvica keramická, 1750 W, objem 1,3 l, 360 ° otočný konektor, skrytá tepelná špirála
31,43 € s DPH
Kúpiť

Rýchlovarná kanvica GUZZANTI GZ 204 je vyrobená z mimoriadne kvalitnej keramiky v nadčasovom dizajne. Vďaka vysokému príkonu sa navyše svojho horúceho nápoja dočkáte veľmi skoro.

vypnuté
Vynechať z lightbox
Keramická varná kanvica

Patríte medzi priaznivcov nápojov, ktoré zahrejú telo aj dušu? Horúci čaj alebo kávu si teraz môžete pripraviť s pomocou jedinečnej rýchlovarnej kanvice GUZZANTI GZ 204.

vypnuté
Vynechať z lightbox

Na prvý pohľad si vás získa svojím originálnym vintage dizajnom, ktorý výborne pasuje do starších kuchýň.

vypnuté
Vynechať z lightbox
Guzzanti GZ 204

1,3 l

objem

S objemom 1,3 l bohato vystačí na prípravu nápojov pre vás i vašu návštevu. Vyrobená je z vysoko kvalitnej a odolnej keramiky a tiež disponuje svetelným indikátorom, ktorý vás vždy informuje o tom, že je v prevádzke.

Vykurovacia špirála zostáva skrytá a praktickou vychytávkou je aj šikovné navíjanie napájacieho kábla. Kanvica GUZZANTI GZ 204 si tým zachová svoj pôvab a dokonale tak vytvára ilúziu, že v skutočnosti nie je ničím iným, než obyčajnou (napriek tomu elegantnou) kanvicou na čaj.

1 750 W

príkon

360 °

základňa

Kanvicu GUZZANTI môžete ľubovoľne natáčať vďaka odnímateľnej základni s 360° konektorom a možno ju aj dobre uchopiť vďaka ergonomickému madlu, ktoré nekĺže. Vodu v nej môžete ohrievať pokojne opakovane – proti prehriatiu kanvicu chráni spoľahlivá poistka.

vypnuté
Vynechať z lightbox
  • Originálny vintage dizajn

  • 360 ° otočný konektor

  • Skrytá tepelná špirála

  • Ochrana proti prehriatiu

  • Objem 1,3 l