Klarstein Fruit Jerky 6

Klarstein Fruit Jerky 6

Sušička ovocia – výkon do 630W, 6 veľkých sušiacich úrovní, sušiaca plocha 0.58m2
119,90 € s DPH
Kúpiť

Sušička potravín Klarstein Fruit Jerky 6 poteší každého milovníka sušeného ovocia, zeleniny, mäsa či rýb. Experimentom sa medze nekladú, ochutnajte jablčné krížalky aj banánové čipsy. Sušené potraviny sú chutným občerstvením. Šesťposchodová sušička Fruit Jerky 6 vám umožní vyrábať prirodzene konzervované potraviny skutočne jednoducho. Vďaka výkonu 630 W odoberá sušička vodu obsiahnutú v potravinách. Zdraviu prospešné látky ako vitamíny a minerály pritom zostávajú ich súčasťou. Táto metóda je jednou z najstarších a najprirodzenejších postupov konzervácie. Fruit Jerky 6 tak predlžuje trvanlivosť sušených potravín. Oproti sušičke Klarstein Fruit Jerky 6 Basic má tento typ pevnejšiu konštrukciu.

Prečo práve Klarstein Fruit Jerky 6?
 • Kvalitná sušička potravín Fruit Jerky 6
 • Prírodná konzervácia na zachovanie vitamínov a minerálov
 • Stabilná konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele a plastu
 • Tichý ventilátor pre rovnomernú cirkuláciu vzduchu
 • Pri výrobe sušičky nebol použitý škodlivý bisfenol A (BPA)
 • 6 sušiacich plôch
 • Malé oká v každom poschodí s veľkosťou 15 × 15 mm
 • Jednoduché ovládanie sušičky
 • Regulácia teploty pre optimálne sušenie
 • Pomocou časovača nastavíte čas sušenia až do 40 hodín
 • Súčasťou balenia je návod na obsluhu s mnohými tipmi na prípravu sušených potravín
Jednoduché sušenie pre všetkých

Každá potravina má iné nároky na sušenie. Vďaka nastaviteľnej teplote od 35 do 68 °C vždy zvolíte tú správnu teplotu pre optimálne sušenie, ľahko a plynulo. Sušička Klarstein Fruit Jerky za vás postráži i čas sušenia. Pomocou zabudovaného časovača jednoducho nastavíte požadovanú dobu sušenia až do 40 hodín. 6 poschodí vám skvele poslúži v prípadoch, kedy je potrebné spracovať väčšie množstvo naraz, napríklad nadbytok ovocia zo záhrady. Ak so sušením nemáte žiadne skúsenosti, začínate alebo si radi prehlbujte svoje znalosti, rozsiahla brožúrka s najrôznejšími tipmi na prípravu, zlepšovákmi a vychytávkami vám určite príde vhod. 

Sušička Fruit Jerky 6 vyrobená z nezávadných materiálov

Oproti iným obdobným sušičkám má Fruit Jerky 6 kvalitnú konštrukciu. Tá je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, oceľového plechu a plastu. Pri výrobe sušičky Fruit Jerky 6 nebola použitá škodlivá organická zlúčenina bisfenol A (BPA), ktorá sa bežne používa pri výrobe plastov. Do oceľového plechu sa zasúvajú jednotlivé sušiace plochy. Vďaka tejto stabilnej konštrukcii sú poschodia chránené pred prevrátením. Teplo sa spoľahlivo udržiava vo vnútri. Cirkulácia vzduchu, o ktorú sa stará zadný tichý ventilátor, prebieha rovnomerne medzi všetkými poschodiami. Všetkých 6 sušiacich poschodí, s veľkosťou ôk 15 × 15 mm, možno pohodlne umývať v umývačke. To všetko pre optimálne sušenie vašich potravín.

Rozmery:
33 × 23 × 48 cm

Hmotnosť:
5,2 kg

Počet sušiacich plôch:
6

Sušiaca plocha celkom:
0,58 m2

Regulátor nastavenie teploty:
35 - 68 °C

Výkon:
630 W

Farba:
Čierna