Mac Mini (MGEM2CS / A)

Mac Mini (MGEM2CS / A)

Počitač Intel Dual Core i5 1.4 GHz Haswell, RAM 4 GB, Intel HD Graphics 5000, HDD 500 GB 5400 otáčok, GLAN, WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.0, 4x USB 3.0, HDMI, 2x Thunderbolt port, SDXC čítačka, Mac OS X Yosemite
498,73 € s DPH
Kúpiť

Veľmi štýlový a kompaktný počítač Apple Mac Mini s výbornou výbavou a jednoduchým ovládaním pre najjednoduchšie možné používanie. Jeho malé rozmery (väčšia externá optická mechanika), by sme si rozhodne nemali dávať do spojitosti s malým výkonom, ale sú naopak výrazom moderného, výkonného hardvéru a maximálne využitej plochy. Je ideálnym štýlovým počítačom, ktorý vám vytvorí v obývacej izbe multimediálne centrum zábavy.

Vstupenka do rozkošného sveta spoločnosti Apple


Srdcom počítača je špičkový 22 nm procesor Intel Core i5 z novej platformy Haswell, ktorý spolu so 4 GB operačnej pamäte dokáže plne uspokojiť operačný systém Apple Mac OS X Yosemite. Práca v tomto perfektne vyladenom systému je veľmi jednoduchá, efektívna a zároveň obsahuje aj mnohé žiadané aplikácie. Za všetky menujme aspoň kancelársky balík zastúpený Pages, Numbers a Keynote. Nechýba ani obľúbený nástroj na strih videa iMovie a samozrejme plné previazanie so službou iCloud.

Vlajkovou loďou konektivity sú dva porty Thunderbolt, ktoré poskytujú napájanie zariadenia aj prenos dát bezkonkurenčnou rýchlosťou. Pomocou voliteľných adaptérov je možné ho využiť napríklad ako DisplayPort. Poteší vybavenosť Wi-Fi 802.11ac a Bluetooth 4.0 rozhraním na pripojenie zariadení ako sú klávesnice, myši, tlačiarne či telefóny. Pre niektoré monitory alebo napríklad projektory sa určite hodí aj klasické HDMI. V ponuke nechýba ani štvorica USB 3.0 a čítačka pamäťových kariet SDXC.