MSI B350 GAMING PLUS

MSI B350 GAMING PLUS

Základná doska AMD B350, DDR4 3200MHz (OC), PCIe x16, M.2, 4x SATA 6Gb / s, GLAN, USB 3.1 Gen 1, VGA, DVI, HDMI, ATX, RYZEN, AM4
94,90 € s DPH
Kúpiť

Moderná základná doska MSI B350 GAMING PRO s čipsetom B350 pre najnovšie procesory AMD Ryzen bola vytvorená, aby uspokojila vášne všetkých počítačových hráčov.

Spoločne s prvými procesormi úplne novej generácie Ryzen predstavilo AMD tiež úplne novú čipovú sadu B350. A práve tá je mozgom základnej dosky B350 GAMING PLUS. Tento herný model prestížneho výrobcu MSI formátu ATX je určený tým najnáročnejším užívateľom. So svojimi možnosťami tak predstavuje ideálnu voľbu pre zostavenie extrémne výkonných herných počítačov, využiteľných predovšetkým k hraniu najnovších hier, ale aj k práci s náročným multimediálnym obsahom. 

Vlastnosti MSI B350 GAMING PLUS
  • Základná doska pre výkonné počítače s procesormi AMD Ryzen
  • Podporuje najnovšie typy pamätí DDR4, a to do kapacity 64 GB
  • Moderné konektory vrátane USB 3.1 vám zaistia extrémne rýchle dátové prenosy
  • Skvelý zvuk vďaka integrovanej zvukovej karte využívajúci prémiové komponenty
  • Herná sieťová karta GAMING LAN s nízkou odozvou a riadením sieťovej prevádzky
  • So štýlovým LED podsvietením vyniknete na každej LAN party
  • Dodávaný softvér vám umožní ľahký streaming svojich hier
Ideálna doska pre tých, čo chcú od svojho PC maximum

MSI B350 GAMING PLUS je vybavená päticou AM4, zároveň nechýba ani proti elektromagnetickému šumu skvele odtienená štvorica slotov pre pamäťové moduly typu DDR4. Tie môžu pri svojich maximách dosahovať frekvenciu až 3 200 MHz. Do slotu PCI Express zapojíte najmodernejšie grafické karty, najlepšie z produkcie spoločnosti AMD. Spracovanie samotných slotov je navyše vďaka pevnému oceľovému rámčeku a zvýšenému množstvu spájkovaných spojov nesmierne odolné. Nemusíte sa teda obávať, že sa pri prenášaní PC na LAN party poškodia úchyty aj tých najťažších grafických kariet.

Stvorená pre náročné nasadenie

Pre pripojenie najnovšej generácie SSD skvele poslúžia prítomné porty typu SATA III. Ak však usilujete o vyššej rýchlosti, využijete rozhranie Turbo M.2 s rýchlosťami až 32 Gb/s. Ani externé disky nebudú pozadu, a to vďaka prítomnosti USB 3.1 prvej generácie, ktoré sa pýši až 20x zrýchlením oproti predchádzajúcej verzii. Priestorový zvuk, ktorý vás úplne vtiahne do hry, má na starosti audio kodek Realtek ALC892 spolu s technológiou Audio Boost.