ASUS ROG STRIX HRY RX VEGA 64 O8G

ASUS ROG STRIX HRY RX VEGA 64 O8G

Grafická karta – 8GB HBM2 (1,9Gbps), AMD Radeon Vega (1298MHz), Boost clock 1590MHz, 4096 SP/64 W, PCIe x16, 2048 bit, HDMI, 1× DVI-D, 2× HDMI 2.0,
682,90 € s DPH
Kúpiť

Grafická karta Asus ROG Strix GAMING RX VEGA vám prináša tie najlepšie herné zážitky. Tento model vybavený osvetlením Aura Sync RGB, podporou virtuálnej reality a 4K vám ponúkne tie najlepšie technológie z dielne spoločnosti Asus, vrátane MaxContact, ktorá zaisťuje dvojnásobnú kontaktnú plochu s GPU pre efektívnejší odvod tepla. Táto technológia tiež zahŕňa patentované ventilátory s certifikáciou IP5X Wing-Blade s maximálnym prietokom vzduchu a veľmi dlhou životnosťou. Optimálne chladenie systému má potom na starosť Asus FanConnect I s 4-pinovými hybridnými riadenými konektormi.

Kľúčové vlastnosti grafickej karty ASUS ROG STRIX GAMING RX VEGA 64 O8G 8 GB HBM2
 • ASUS Aura Sync synchronizácia osvetlenia RGB LED umožňuje pokročilé možnosti personalizácie
 • Technológia MaxContact zaručujúca dvojnásobnú kontaktnú plochu s GPU pre zlepšenie prenosových vlastností tepla
 • Patentované ventilátory s lopatkami v tvare krídel a certifikáciou IP5X pre maximálny prietok vzduchu a dlhšiu životnosť
 • ASUS FanConnect II vybavený konektormi pre hybridné riadenie ventilátora pre optimálne chladenie systému
 • Unikátna Technológia Auto-Extreme technológiou Super Alloy Power II poskytuje špičkovú kvalitu a najvyššiu spoľahlivosť
 • HDMI porty pripravené na hry vo virtuálnej realite – užívajte si virtuálnu realitu kedykoľvek, bez toho aby ste museli vymieňať káble
 • GPU Tweak II a XSplit Gamecaster poskytuje intuitívne možnosti nastavenia výkonu a streaming v reálnom čase
Asus ROG Strix umocňuje herný zážitok

Vďaka portom HDMI si môžete vychutnať zážitky vo virtuálnej realite. ROG Strix RX VEGA je vybavená aj funkciou GPU Tweak II a XSplit GameCenter. Pomocou ktorých možno ľahko ladiť výkon a streaming hier. Asus Aura Sync RGB LED urobí z hrania nezabudnuteľný zážitok. Ponúka nekonečné možnosti prispôsobenia herného systému. Prvky osvetlenia na prednom aj zadnom paneli vedia zobraziť milióny farieb v šiestich rôznych prednastavených režimoch – vždy zapnuté, pomalé rozsvecovanie a zhasínanie, blikanie, prechádzanie medzi farbami, pulzovanie do rytmu prehrávanej hudby či zmena farby podľa aktuálneho zaťaženia GPU. 

Technológia AMD FreeSync minimalizuje problémy s komunikáciou medzi procesorom a monitorom. Tým eliminuje oneskorenie obrazu a zabezpečuje plynulý priebeh hier. S hernými grafickými kartami ROG Strix okamžite nabieha obraz, objekty vyzerajú ostrejšie a hra je plynulá.

Maximálne tichá grafická karta

Máte radi ticho? Táto karta vám ho ponúkne, ak teplota zostane pod 55 °C, zastaví inovatívnu technológiu 0 dB Silent Gaming ventilátory a znovu ich roztočí, až pri prekonaní tejto teplotnej hranice. Ventilátory sú navyše odolné podľa štandardu IP5X, čo sľubuje vyššiu spoľahlivosť, dlhšiu životnosť a optimálny výkon v maximálnom zaťažení. S aplikáciou GPU Tweak II si budete môcť ľahko nastaviť tieto režimy Asus FanConnect II:

 • Automatický režim – ventilátor systému sa riadi podľa predvoleného výrobcom
 • Manuálny režim – môžete si nastaviť konštantnú rýchlosť pre pripojené ventilátory
 • Užívateľský režim – umožňuje vám nastaviť systémový ventilátor, tak aby jeho rýchlosť otáčania závisela od teploty procesora alebo GPU. Kalibračný systém navyše detekuje pripojené ventilátory a dovoľuje ich jemné ladenie.
GPU s neuveriteľnou odolnosťou, spoľahlivosťou a životnosťou
Komponenty Super Alloy Power II značne zvyšujú účinnosť a znižujú straty energie. Asus ROG Strix bola vyrobená 100 % automatizovanou technológiou Auto-Extreme s použitím tých najkvalitnejších materiálov. Táto technológia zabezpečuje konzistentnú kvalitu, lepší výkon aj dlhú životnosť produktu. Od zavedenia Auto-Extreme sa spoľahlivosť grafických kariet zvýšila o 30 %. Navyše je tento výrobný proces šetrný k životnému prostrediu a znižuje spotrebu energie až o 50 %. A aké sú všetky výhody technológie Auto-Extreme?
 • 100 % automatizácia – odstránenie ľudského faktora z výrobného procesu
 • Zosilnená odolnosť komponentov pre vyššiu stabilitu pri pretaktovaní
 • Pokročilá a zosilnená kontrola kvality
 • Inovatívny dizajn komponentov
 • Hladká doska plošných spojov bez ostrých výstupkov
 • Výroba bez použitia lepidiel a agresívnych chemikálií