Creative SOUND BLASTERX G1

Creative SOUND BLASTERX G1

Zvuková karta digitálna prenosná 7,1 s hlavovým zosilňovačom, 24-bit, 96kHz, 1x jack 3,5mm, USB 3.0
41,90 € s DPH
Kúpiť

 

Prenosná zvuková kartaCreative SOUND BLASTERX G je vyladená k dokonalosti priamo pre hráčov počítačových hier, ktorým ich súčasnázvuková karta už nestačí. Oceníte ju nielen pri prenosných zariadeniach, ale tiež pri stolových počítačoch či zariadeniach Mac a PS4.Ku všetkým týmto zariadeniam pripojíte kartu pomocou USB konektora.Pre slúchadlá s 3,5 mm jackom je tu rezervovaný 4-pólový výstup. S týmto miniatúrnym zariadením disponujúcim technológiou Plug-and-Play posilníte existujúci zvukový výkon a zažijete krištáľovo čistý HD zvuk, vďaka ktorému sa stanete pri hraní hier absolútne neprekonateľní. 

Kľúčové vlastnosti
  • 7.1-kanálová prenosná zvuková karta s hlavovým zosilňovačom
  • mobilná zvuková karta s kompaktnými rozmermi
  • technológia Plug-and-Play zaručí, že karta bude v prevádzke hneď po pripojení
  • s kartou si užijete krištálovo čistý zvuk bez rušenia v 7.1 vysokom rozlíšení
  • pomocou USB rozhrania pripojíte kartu k stolovému počítaču, notebooku Mac ik PS4
  • karta je vybavená množstvom funkcií, s ktorými sa stanete bezkonkurenčnými víťazmi
Ponorte sa do hry

S touto zvukovou kartou budete priamo vtiahnutí do svojej obľúbenej hry, pretože kartaprináša křišťálovo čistý zvuk s vysokým rozlišením 7.1 a pozičním priestorovým zvukom.Vo svojich slúchadlách tak spoznáte realistickú virtualizáciu herných efektov a zvukových vnemov s perfektnou presnosťou a polohou.To zaručí, že vám neunikne ani jediné šuchnutie, a vy tak budete môcť pohotovo reagovať na všetko, čo sa okolo vás deje. Karta vám navyše umožňuje používať kvalitné slúchadlá s výkonom až 300 ohmov.

Buďte neporaziteľní

Prevahu nad svojimi protivníkmi získate vďaka technológiám, ktorými výrobca kartu vybavil. Softvér BlasterX Acoustic Engine Pro ponúka profesionálnu optimalizáciu zvuku bez rušivých vplyvov, vďaka ktorej sa stanú všetky herné zvuky, od svišťania guliek až po rev nebezpečných bytostí, realistickejšími. So slúchadlami Sound BlasterX H5 sa vám do rúk dostáva možnosť využívať režim X-Plus. Ten potláča zvuky na hru nedôležité a naopak zdôrazní tie dôležité. Vašim ušiam tak neuniknú ani plazivé zvuky nepriateľov, ktorí sa vás pokúsia zneškodniť. 

Parametre a špecifikácia:

Možnosti pripojenia
4-pólový výstup pre slúchadlá s mikrofónom: 1 × 3,5 mm

Max. kanálový výstup
stereo

Zvukové technológie
X-Plus, Prieskumný režim Scout Mode

Podporované operačné systémy
Mac OS X v10.8 a vyššie, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7, Windows Vista

Stereofónny zvuk
Až 24 bitov / 96 kHz

Platforma
USB 2.0, USB 3.0