HP AMD Radeon R7 450 4GB

HP AMD Radeon R7 450 4GB

Grafická karta – 4GB GDDR5, 128 bit, PCIe 3.0, DVI, 2× DisplayPort, Redukcia DVI -> VGA, (Z9H52AA)
143,89 € s DPH
Kúpiť

Grafická karta HP AMD Radeon R9 350 je najľahšou cestou, ako rozšíriť vašu značkovú HP zostavu o novej výstupy na monitor. Karta sa drží referenčného prevedenie a tak ponúka absolútnu spoľahlivosť a plne využitý potenciál. Pokročilému čipu od AMD sekunduje 2 GB operačnej pamäte v prevedení DDR3, výsledkom je vyvážený výkon vo v šetkých kancelárskych aplikáciách.

Grafická karta AMD Radeon R7 450 je najľahšou cestou, ako si rozšíriť značkovú HP zostavu o nové výstupy na monitor. Karta sa drží referenčného vyhotovenia, a tak ponúka absolútnu spoľahlivosť a plne využitý potenciál. Pokročilému čipu od AMD sekundujú 4 GB operačné pamäte vo vyhotovení GDDR5. Výsledkom je vyvážený výkon vo všetkých kancelárskych aplikáciách a možnosť práce až na štyroch monitoroch zároveň. 

HP AMD Radeon R7 450 a jej kľúčové vlastnosti
  • Dual Link DVI, DisplayPort a HDMI
  • Podpora štvordisplejového zobrazenia
  • 4 GB pamäte GDDR5
  • Dodávané s DVI -> VGA redukciou
GDDR5 pamäť, určená výhradne pre potreby grafickej karty

Grafická karta je vhodnou voľbou pre výpočtové činnosti, webové konferencie a prácu s videom či fotkami. S konektormi Dual-Link DVI, DisplayPort a HDMI môžete pripojiť až štyri monitory naraz. Pomocou technológie HDCP účinnejšie ochránite všetok digitálny obsah. Výhodou karty HP AMD Radeon R7 je aj to, že s vyhradenou grafickou pamäťou 4 GB GDDR5 sa nemusíte deliť o systémovú pamäť počítača.

Kompatibilné PC:
HP ProDesk 400 G4 vo vyhotovení SFF
HP ProDesk 400 G4 vo vyhotovení microtower
HP ProDesk 600 G3 vo vyhotovení microtower
HP ProDesk 600 G3 vo vyhotovení SFF
HP EliteDesk 800 G3 vo vyhotovení tower
HP EliteDesk 800 G3 SFF