BOSE Solo 5

BOSE Solo 5

SoundBar – 2.0 kanálový, 30W, Bluetooth, analógový vstup, optický vstup, univerzálne diaľkové ovládanie
258,24 € s DPH
Kúpiť

Zvukový systém Bose Solo 5 je SoundBar pre výrazné zlepšenie zvuku pri všetkých vašich obľúbených televíznych programov aj filmov v špičkovej kvalite. Zdramatizujte relácie, oživte koncerty alebo našponujte nervy u seriálu. Toto elegantné riešenie s pokročilými technológiami bolo navrhnuté tak, aby reprodukoval tiché pasáže optimálne počuteľné, ale v prípade vyššej hlasitosti dodá hutnú atmosféru každému príbehu. Dôraz bol kladený na zreteľné dialógy. Každé slovo bude perfektne zrozumiteľné, bez toho aby ste museli stále přenastavovat hlasitosť od scény ku scéne.

Zvukový systém Bose Solo 5 je SoundBar pre výrazné zlepšenie zvuku pri všetkých vašich obľúbených televíznych programoch aj filmoch v špičkovej kvalite. Zdramatizujte relácie, oživte koncerty alebo našponujte nervy pri seriáli. Toto elegantné riešenie s pokročilými technológiami bolo navrhnuté tak, aby reprodukoval tiché pasáže optimálne počuteľné, ale v prípade vyššej hlasitosti dodá hutnú atmosféru každému príbehu. Dôraz bol kladený na zreteľné dialógy. Každé slovo bude perfektne zrozumiteľné bez toho, aby ste museli stále nastavovať hlasitosť od scény ku scéne.

Kľúčové vlastnosti
  • Soundbar prinesie znateľne lepší zvuk ako samotný televízor
  • Režim na zlepšenie počuteľnosti dialógov
  • Automaticky rozpozná pripojený zdroj (optika, koax, analóg)
  • Bluetooth pre bezdrôtové streamovanie z notebooku, tabletu, telefónu
  • Diaľkový ovládač pre komplexné ovládanie funkcií
Kompaktný a inteligentný

Oproti veľkým zostavám je nemalou prednosťou, že Soundbar zaberie naozaj minimálny priestor. Svojimi minimálnymi rozmermi sa bude perfektne hodiť aj k televízoru zavesenému na stene, ale univerzálne zapadne aj pred televízor na nábytku či na polici. Samotné uvedenie do prevádzky je naozaj jednoduché. Jednoducho pripojte systém Solo 5 k televízoru optickým, koaxiálnym alebo analógovým káblom. Systém automaticky rozpozná, ktorý z nich ste použili.

Doplňujúce informácie:

Rozmery:

Výška: 7,00 cm
Šírka: 54,80 cm
Hĺbka: 8,60 cm

Obsah balenia:

Bose® Solo 5 TV sound system
Univerzálne diaľkové ovládanie
Napájací kábel
Optický digitálny audio kábel
Koaxiálny digitálny audio kábel