LG SJ3

LG SJ3

SoundBar 2.1CH, 300W, bezdrôtový subwoofer, Dolby Digital / DTS, vhodný pre TV s veľkosťou 43" väčšie, 1x optický vstup, Bluetooth, ARC, Auto Sound Engine, diaľkové ovládanie
185,00 € s DPH
Kúpiť

SoundBar od spoločnosti LG SJ3 disponuje výkonom 300 W. Dodávaný je s bezdrôtovým subwooferom. Poteší najmä moderným dizajnom a možnosťou prehrávania cez Bluetooth.

Veľkolepý orchester nemusí odhryznúť veľký priestor vo vašej obývačke. Produkt od rokmi overenej značky LG koketuje so špičkovým zvukom, ktorý vás obklopí zo všetkých strán bez toho, aby bolo potrebné mať hromadu reproduktorov. Zaiste oceníte aj funkciu ASC (Adaptive Sound Control), ktorá automaticky upravuje nastavenia zvuku podľa obsahu, ktorý práve počúvate.

Kľúčové vlastnosti
  • Kompaktný audio systém s Dolby Digital vhodný pre moderné TV s veľkosťou 43" a väčšie
  • Prehrávanie modulom Bluetooth 4.0
  • Bezdrôtový subwoofer pre dôrazné basy
  • Kompaktné rozmery a moderný dizajn
  • Možnosť ovládania cez bystré zariadenia
Už žiadne obmedzovanie

Môžete streamovať médiá cez univerzálne a moderné Bluetooth 4.0. Sieťové pripojenie uplatníte aj na prehrávanie cez rôzne online služby alebo diaľkové ovládanie pomocou inteligentných telefónov. Zariadenie podporuje hudobné formáty LPCM, Dolby Digital, DTS Digital Surround, MP3, WMA.

Kvalitné zvukové podanie

Prístroj takejto úrovne musí vedieť svoje kvality primerane obhájiť vo všetkých ohľadoch. Predovšetkým podporuje všetky používané zvukové súbory vo vysokom rozlíšení. Dramatickosť zvuku prinesú špeciálne režimy pre filmy i hudbu. Alebo zdôraznite basy a rozochvejte vzduch i pohovku atmosférou, k čomu slúži ľahko umiestniteľný, bezdrôtový subwoofer. Naopak, pre večerný relax oceníte nočný mód. Vychutnajte si vašich obľúbených hudobných interpretov s týmto moderným a vo všetkých ohľadoch výborným Soundbarom. Dokonale sa hodí k modernej TV  s veľkosťou 43" a väčšie.