Samsung WW70K5210WW AddWash

Samsung WW70K5210WW AddWash

Pračka s predným plnením – A +++ (-30%), 7kg, 1200ot./min, hlučnosť 54/74dB, 14 programov, odložený koniec,invertorový motor, V׊×H 85×60×55cm, EcoBubble, keramické výhrevné teleso, Bubble Soak, diamantový bubon, 10 rokov na motor
458,90 € s DPH
Kúpiť
S dvierkami AddWash pridáte bielizeň aj pri praní

Uľahčite si pranie vďaka špeciálnym dvierkam AddWash. Zabudnutá ponožka alebo iný kus oblečenia už vás nemusí stresovať. Vďaka dômyselnému dizajnu AddWash ich totiž môžete do práčky kedykoľvek počas prania pridať. Praktickú funkciu využijete tiež v prípade, že chcete k bielizni pridať napríklad viac aviváže alebo len na konci programu nechať vyžmýkať ručne prané odevy.

*AddWash dvierka možno otvoriť kedykoľvek, ak je teplota vo vnútri bubna nižšia ako 50 °C.

 
Výkonné a šetrné pranie s penou Eco Bubble

Vďaka nižšej spotrebe energie ušetríte a vďaka použitým technológiám zároveň rýchlejšie a dôkladnejšie vyperiete. V práčkach od spoločnosti Samsung objavíte kombináciu zdanlivo nespojiteľného. Výraznou mierou k tomu pomáha riešenie Eco Bubble. To použitý prací prostriedok premení na aktívnu penu, ktorá ľahko prenikne do textílií a odstráni odolné nečistoty. A to aj v prípade, že periete v studenej vode či pri nižších teplotách.

*Testované v súlade s normou IEC 60456-2010/4 kg bielizne/Super Eco Wash Cold (WF80F5E5U4W) vs. bavlna, 40 °C bez technológie Eco Bubble (WF0702WKU). Jednotlivé výsledky sa môžu líšiť.

 
Dajte zbohom škvrnám vďaka Bubble Soak

Ani zaschnuté a usadené nečistoty nemajú šancu. Eliminuje ich sila technológie Bubble Soak, ktorú aktivujete stlačením jediného tlačidla. Bubble Soak sa následne postará o to, aby aj tie najodolnejšie škvrny z vášho oblečenia zmizli. Využíva k tomu bublinky aktívnej peny, v ktorých je prané oblečenie vyplákané. Nečistoty sa tak ľahko uvoľnia, jednoducho odstránia a výsledkom je dokonale čistá bielizeň.

*Testované v súlade s 5. vydaním normy IEC 60456/8 kg bielizne/funkcie Bubble Soak (WF80F5E5U4) vs. Bavlna, 40/60 °C, Syntetika 60 °C a Denim 40 °C bez funkcie Bubble Soak (WF0702WKU).

 
Výkonný motor s desaťročnou zárukou

Certifikácia na 20 rokov prevádzky. *Záruka 10 rokov. Spoľahlivosť a výkon motora s digitálnym invertorom je podporená úctyhodnými číslami. Jeho mimoriadny výkon je navyše doplnený ďalšími pôsobivými parametrami, ako je vysoká energetická účinnosť a znížená hlučnosť aj nižšie opotrebovanie prístroja vďaka inovatívnej konštrukcii.

*Certifikát o životnosti 20 rokov vydaný testovacou a certifikačnou asociáciou Verband Deutscher Elektrotechniker (VDE).

 
 
Smart Check inteligentne vyrieši problémy

Vyhnite sa zbytočnému plateniu za výjazd technikov a predíďte problémom s chodom svojej práčky využitím inteligentného systému Smart Check. Ten vykonáva automatickú diagnózu vašej práčky a odhaľuje možné problémy v ich počiatku. Pomocou aplikácie pre smartfóny vás o nich nielen urýchlene informuje, ale tiež ponúka možné riešenia. Proste a jednoducho šetrí čas i peniaze.

*K dispozícii pre zariadenia iPhone a zariadenia so systémom Android.

** V niektorých prípadoch je návšteva servisného technika potrebná a môžu byť účtované ďalšie náklady na opravu.

Aj keď nám práčka príde ako úplne samozrejmá súčasť našej domácnosti, mali by sme v prípade kúpu novej dbať na správny výber. Dnešné moderné spotrebiče so špičkovými technológiami ušetrí nielen čas, ale aj peniaze. Rovnako tak je to aj u tejto elegantnej práčky Samsung, ktorá sa radí do energetickej triedy A +++ a ponúka mnoho užitočných funkcií. Dizajn práčky sa návrhárom nesmierne vyviedol. Priehľadná dvierka s dizajnom Crystal Gloss si na prvý pohľad zamilujete. Sú vskutku nádherná a vnesú do vašej domácnosti jedinečnú atmosféru. Pre jednoduchšie ovládanie sú vybavené madlom, ktoré je umiestnené o 45 stupňov vyššie, než ako sa s tým stretávame u iných práčok. Práčka je nielen krásna, ale aj múdra. Funkcia Smart Control umožní na diaľku ovládať a sledovať vaše pranie. Stačí si len nainštalovať chytrou aplikáciu pre smartfóny a následne potom z ľubovoľného miesta spustiť alebo pozastaviť vybraný program. Vďaka tejto inovatívnej technológii bude vaše pranie oveľa jednoduchšie.