HOOVER HDP 3T60PWDFX

HOOVER HDP 3T60PWDFX

Umývačka – 16 súprav riadu, A+++ (-10%), 10 litrov, 12 programov základných + 20 One-Fi, 3 koše, displej, 41dB (A), samočistenie, ochrana proti pretečeniu Antioverflow, V׊×H: 85×60×60cm
518,90 € s DPH
Kúpiť

Už vás nebaví umývať riad ručne? Potrebujete sa po náročnej hostine skôr uvoľniť a vychutnať si pokoj pri televízore? Kúpte si preto túto jedinečnú umývačku HDP 3T60PWDFX od spoločnosti Hoover, ku ktorej ani nebudete musieť vstať, aby sa zapla. Je vybavená WiFi technológiou a vy ju tak budete môcť jednoducho ovládať prostredníctvom vášho inteligentného telefónu či tabletu. Túto možnosť určite oceníte napríklad v prípadoch, keď ráno zabudnete zapnúť umývačku osobne a radi by ste mali svoj riad priezračne čistý až prídete domov.

Dokonale ekonomická prevádzka s umývačkou Hoover HDP 3T60PWDFX

Umývačka Hoover HDP 3T60PWDFX patrí do energetickej triedy A+++ a bude vám tak schopná ušetriť nemalé finančné prostriedky za svoju prevádzku. Navyše urobíte aj niečo pre životné prostredie. Do umývačky sa zmestí až 16 súprav riadu, ktoré môžete vkladať do troch košov. O čistotu riadu sa postará trojitý samočistiaci mikrofilter z  nehrdzavejúcej ocele a aj inteligentná technológia impulzného umývania, ktorá odstraňuje nečistoty pomocou striedania veľkého a malého tlaku.

Prepracované funkcie umývačky Hoover HDP 3T60PWDFX

Umývačka Hoover HDP 3T60PWDFX je vybavená najnovšími technológiami, a tak vás zrejme neprekvapí, že ponúka 12 základných programov, ktoré je možné modifikovať podľa potreby s možnosťou regulácie stupňov zmäkčovania vody a určite oceníte aj funkciu odloženého štartu v rozmedzí 1 – 23 hodín. Umývačka Hoover HDP 3T60PWDFX disponuje aj ochranným systémom proti úniku vody Aquastop a ochranou proti pretečeniu Antioverflow, ktorá zabraňuje akémukoľvek nechcenému úniku vody. Navyše nechýba ani kontrolka nedostatku leštidla a soli alebo zvukový signál oznamujúci ukončenie programu umývania.

Kľúčové vlastnosti umývačky Hoover HDP 3T60PWDFX
  • Umývačka od známej spoločnosti Hoover patriaca do energetickej triedy A+++
  • Určená na 16 súprav riadu
  • Moderné technológie (bezdotykové prepojenie umývačky pomocou WiFi s inteligentným telefónom)
  • 12 základných programov + 20 programov One-Fi
  • Ochrana proti úniku vody Aquastop a ochrana proti pretečeniu Antioverflow
  • Automatické otvorenie dvierok na konci cyklu
  • Parný program
  • Nízka hlučnosť 41 dB Supersilent
  • Automatický senzor na rozpoznanie nečistôt