Miele Complete C3 Silence EcoLine

Miele Complete C3 Silence EcoLine

Vreckový vysávač – 550W, rad Complete, komfortné navíjanie kábla, vrecko HyClean GN, filter Silence AirClean, teleskopická trubica, systém Silence Plus, obojstranný parkovací systém, regulácia výkonu nášľapnými tlačidlami, svetelný displej na indikáciu výkonu, šetrné pojazdné kolieska DynamicDrive, 3-bodové riadenie, akčný rádius 12m, hubica na vysávanie škár, hubica na čalúnený nábytok, sací štetec
289,00 € s DPH
Kúpiť
 
 
Rukoväť s kovovým zvodičom

Vnútrom rukoväti vysávača Miele Complete C3 Silence EcoLine prechádza kovová niť, ktorá zabraňuje statickému výboju medzi prístrojom a používateľom.

 
Ochrana nábytku a stien

Vreckový vysávač Miele Complete C3 Silence EcoLine je vybavený obvodovou lištou z mäkkého plastu, ktorá poskytuje ochranu ako nábytku, tak aj samotnému vysávaču.

 
Pozvoľný rozbeh motora

Vysávač Miele Complete C3 Silence EcoLine dosahuje požadovaný výkon pozvoľna. Nemusíte sa tak obávať, že by došlo vo vašej elektrickej sieti k preťaženiu.

 
Ochrana proti prehrievaniu

V prípade, že dôjde k upchatiu vzduchovej cesty vysatím nejakých veľkých častí, vysávač Miele sa postará o automatické bezpečnostné vypnutie motora.

 
Spojovacia poistka

Vďaka praktickej spojovacej poistke drží rukoväť a hubica pohromade a počas používania sa neodpoja. Stlačením tlačidla ich môžete ľahko rozpojiť, napr. na pripojenie iného príslušenstva.

 
Tiché a pohodové vysávanie

Vďaka prítomnosti dodatočnej zvukovej izolácie ventilátora a filtra znižujúceho hlučnosť – Silence AirClean, je prevádzka tohto vysávača príjemne tichá.

 
Pohodlná manipulácia

Ak potrebujete pauzu, parkovací systém vám umožní upevniť trubicu k zadnej časti vysávača a nemusíte ju ukladať na zem, kde o ňu môže niekto zakopnúť.

 
Praktické pojazdné kolieska

S týmto vysávačom sa vám bude upratovať jedna báseň a to aj vďaka extrémne tichým a šetrným pojazdným kolieskam DynamicDrive.