AVerMedia AM310

AVerMedia AM310

Stolný mikrofón – herný, pre streamerov, kondenzátorový, frekvenčný rozsah 20Hz–20kHz, citlivosť -60dB, USB, 3.5mm konektor na pripojenie slúchadiel
99,00 € s DPH
Kúpiť

AVerMedia AM310 je USB mikrofón s plug and play funkciou, ktorý umožňuje nahrávať vysoko kvalitný zvuk pre podcasting, streamovanie, hry a ďalšie účely. Doprajte svojim divákom alebo poslucháčom čistejší a bohatší zvuk. AVerMedia AM310 je určený pre muzikantov i YouTuberov. K sprevádzkovaniu mikrofónu navyše nemusíte inštalovať žiaden softvér.

Stolný mikrofón AVerMedia AM310 a jeho kľúčové vlastnosti
  • Ideálny mikrofón pre priame nahrávanie jedného zdroja zvuku
  • Skvelý pomer ceny/funkcie
  • Vhodný ako pre umelcov, tak i hráča alebo streamerov
  • Zvuk v štúdiovej kvalite
  • Regulátor hlasitosti a funkcia Mute
  • Jednoduchá inštalácia vďaka funkcii plug-and-play
  • Kompatibilný s PC i Macom
Štúdiový zvuk na dosah

Mikrofón zodpovedá potrebám muzikantov a YouTuberov, ktorí chcú dosiahnuť štúdiovú kvalitu zvuku. Obsahuje totiž kvalitný kondenzátor, ktorý dokáže zachytiť všetok akustický prednes, vrátane drobných detailov.

Pripojte k PC a pustite sa do nahrávania

Vďaka Plug-and-Play vyhotoveniu je inštalácia AM310 hračkou. Jednoducho ho pripojte cez USB port na svojom počítači a môžete sa pustiť do nahrávania.

Možnosť pripojenia slúchadiel & funkcia Mute

Súčasťou výbavy je aj 3,5 mm slúchadlový jack; ten vám umožní si vypočuť čerstvo zhotovené nahrávky uložené v počítači. Ľahkému ovládaniu napomáha aj regulátor hlasitosti s funkciou stlmenia mikrofónu.

Pre muzikantov, vokalistov...

Chcete nahrať ohromujúce demo? Žiaden problém. AVerMedia AM310 je najvhodnejší pre záznam jediného zdroja smerujúceho k mikrofónu. Či už ste spevák alebo inštrumentalista, každá nota aj jemné vibrácie budú zachytené so všetkými detailmi.

... aj pre hráčov

Chceli by ste pri streamovaní dosiahnuť kvalitnejší zvukový prednes? AVerMedia AM310 ponúka najlepšiu kombináciu zvuku, konštrukcie a funkcií vo svojej triede. Dodajte svojmu hlasu šťavu a pozdvihnite svoj kanál na ďalšiu úroveň.