Counter-Strike: Global Offensive – SteamCounter-Strike: Global Offensive – Steam
  Hra pre PC – ktorá prehlbuje herné mechanizmy tímových akčných hier, teda žánru, ktorého priekopníkom bol pred 12 rokmi prvý diel tejto hry. Škatuľka obsahuje iba steam kód.
  15,90 €
  Minecraft – Windows 10 edíciaMinecraft – Windows 10 edícia
  Hra pre PC – nezávislá hra napísaná v Jave, ktorá definovala nový žáner sandboxových hier .. Škatuľka obsahuje len kód.
  10,90 €
  DETROIT Become Human – PS4DETROIT Become Human – PS4
  Hra pre konzolu – nahliadnite do nepokojnej vízie Detroitu budúcnosti, v ktorej ľudia a androidi žijú v krehkej koexistencii, a v ktorej vaše rozhodnutia formujú dianie navôkol vás
  60,90 €
  God Of War – PS4God Of War – PS4
  Hra pre konzolu – vo svete plnom príšer, drakov a bohov leží celá zodpovednosť na tebe – a keď je tvoj život plný krvi a chaosu, ako môžeš napraviť chyby minulosti a ochrániť tak svoju budúcnosť?
  60,90 €
  Life is Strange Before the Storm – Limited edition – PS4Life is Strange Before the Storm – Limited edition – PS4
  Hra pre konzolu – edícia obsahuje: Epizódy 1–3, Artbook, originálny soundtrack CD, Bonus epizóda: „Farewell“, Mixtape Mode, Outfit pack, epizódu 1 z prvého titulu Life is Strange
  38,90 €
  Pure Farming 2018 - Xbox OnePure Farming 2018 - Xbox One
  Hra pre konzolu - využite najmodernejšie technológie a najmodernejšie licencované stroje pre riadenie všetkých aspektov poľnohospodárstva, od pestovania pôdy a pestovanae plodín až po chov hospodárskych zvierat alebo výrobu zelenej energie.
  38,90 €
  Assassin's Creed: Rogue Remastered - PS4Assassin's Creed: Rogue Remastered - PS4
  Hra pre konzolu – remaster jednej z temných kapitol franchisy Assassi´n Creed. 4K, textúry s vysokým rozlíšením, vylepšené tiene a osvetlenie a iné grafické vylepšenia. Assassin´s Creed: Rogue vás zavedie do polovice 18. storočia počas Sedemročnej vojny. Vojny, ktorá doviedla veľké a silné Francúzsko do finančných problémov, ktorých koniec potom priniesol revolúciu. Navštívite zamrznutý severný Atlantik, Apalačské údolie na východe USA a tiež New York.
  57,90 €
  Far Cry 5Far Cry 5
  Hra pre PC – v rozsiahlom svete Far Cry 5 budú vaše limity a kreativita testované proti najhoršiemu nepriateľovi, ktorý Far Cry kedy zažil, staňte sa majákom nádeje všetkých obyvateľov Hope County
  54,90 €
  Nintendo Labo – Toy-Con Variety Kit pro Nintendo SwitchNintendo Labo – Toy-Con Variety Kit pro Nintendo Switch
  Hra pre konzolu – špeciálne navrhnutý kartón pre Nintendo Switch umožní zostaviť si rad interaktívnych výtvorov s názvom Toy-Con. Variety Kit vám umožní vytvárať rôzne Toy-Con výtvory ako napríklad: Toy-Con RC Car, Toy-Con Fishing Rod, Toy-Con House, Toy-Con Motorbike a Toy-Con Piano.
  66,55 €
  Diablo III: Eternal Collection – PS4Diablo III: Eternal Collection – PS4
  Hra pre konzolu – edícia obsahuje hru Diablo III a datadisky Reaper of Souls a Rise of the Necromancer
  33,90 €
  Kingdom Come: Deliverance – Špeciálneha edícia – PS4 + SnapcapKingdom Come: Deliverance – Špeciálneha edícia – PS4 + Snapcap
  Hra pre konzolu – edícia obsahuje DLC Poklady minulosti. Realistické RPG zo stredovekých Čiech ponúkne kvalitný príbeh z pera osvedčených tvorcov dobrých hier, inovatívny súbojový systém, alchýmiu, stredoveké bitky a mnohé ďalšie kratochvíle.
  73,90 €
  Pure Farming 2018Pure Farming 2018
  Hra pre PC - Využite najmodernejšie technológie a najmodernejšie licencované stroje pre riadenie všetkých aspektov poľnohospodárstva, od pestovania pôdy a pestovania plodín až po chov hospodárskych zvierat, alebo výrobu zelenej energie.
  28,90 €
  Far Cry 5 – PS4Far Cry 5 – PS4
  Hra pre konzolu – v rozsiahlom svete Far Cry 5 budú vaše limity a kreativita testované proti najhoršiemu nepriateľovi, ktorý Far Cry kedy videl, staňte sa majákom nádeje všetkých obyvateľov Hope County
  60,90 €
  The Crew 2The Crew 2
  Hra pre PC – povinná jazda pre každého fanúšika motoršportu, pretekajte v novom otvorenom svete v aute, na motorke, v lietadle, alebo na lodi
  54,90 €
  Kingdom Come: Deliverance – Špeciálna edícia – Xbox One + SnapcapKingdom Come: Deliverance – Špeciálna edícia – Xbox One + Snapcap
  Hra pre konzolu – edícia obsahuje DLC Poklady minulosti. Realistické RPG zo stredovekých Čiech ponúkne kvalitný príbeh z pera osvedčených tvorcov dobrých hier, inovatívny súbojový systém, alchýmiu, stredoveké bitky a mnohé ďalšie kratochvíle.
  73,90 €
  Sea of Thieves – Xbox OneSea of Thieves – Xbox One
  Hra pre konzolu – v ktorej ste piráti a kde si spolu s kamarátmi zložíte svoju posádku. V on-line bitkách sa postavíte na mori aj na súši konkurenčným posádkam. Hrať proti sebe môžu hráči na Xbox One a Windows 10.
  38,90 €
  Nintendo Labo – Toy-Con Robot Kit pre Nintendo SwitchNintendo Labo – Toy-Con Robot Kit pre Nintendo Switch
  Hra pre konzolu – špeciálne navrhnutý kartón pre Nintendo Switch umožní zostaviť si rad interaktívnych výtvorov s názvom Toy-Con, robot Kit vám umožní vytvoriť nositeľný oblek robota, s konzolou vloženou do dokovacej stanice môžete kontrolovať robota v televízore a užiť si tak veľa zábavy a pohyb súčasne
  73,94 €
  Crash Bandicoot N Sane Trilogy – Xbox OneCrash Bandicoot N Sane Trilogy – Xbox One
  Hra pre konzolu – remaster legendárnej hernej trilógie o lišiakovi menom Crash Bandicoot, od preslávených vývojárov Naugthy Dog /séria Uncharted, The Last of Us
  35,90 €
  Persona 5 – PS4Persona 5 – PS4
  Hra pre konzolu – v ktorej sa môžete tešiť na tradičnú JRPG hrateľnosť, napínavé akčné sekvencie, anime filmy a svieži soundtrack od Shoji Meguro. Päťka sa bude odohrávať v Tokiu a hlavným motívom budú vnútorné aj vonkajšie konflikty skupinky problémových študentov strednej školy.
  53,90 €
  Vampyr – PS4Vampyr – PS4
  Hra pre konzolu – lovte ľudskú korisť, aby ste prežili: vaše voľby ovplyvnia váš vývoj, príbeh a nevyhnutne aj životy obyvateľov Londýna. Budúcnosť je vo vašich rukách.
  39,90 €
  Pure Farming 2018 - PS4Pure Farming 2018 - PS4
  Hra pre konzolu - Využite najmodernejšie technológie a najmodernejšie licencované stroje pre riadenie všetkých aspektov poľnohospodárstva, od pestovania pôdy a pestovania plodín až po chov hospodárskych zvierat, alebo výrobu zelenej energie.
  38,90 €
  Crash Bandicoot N Sane TrilogyCrash Bandicoot N Sane Trilogy
  Hra pre PC – remaster legendárnej hernej trilógie o Lišiakovi menom Crash Bandicoot, od preslávených vývojárov Naugthy Dog /séria Uncharted, The Last of Us/
  35,90 €
  The Crew 2: Deluxe edition – Xbox OneThe Crew 2: Deluxe edition – Xbox One
  Hra pre konzolu – Deluxe edition obsahuje hru, plagát (mapu herných USA), 4 samolepky a digitálne bonusy ,,Motosports Pack”
  60,90 €
  Kirby Star Allies - Nintendo SwitchKirby Star Allies - Nintendo Switch
  Hra pre konzolu – najlepšia verzia bojovej hry Hyrule Warriors z WiiU a 3DS mieri aj na Nintendo Switch. Čaká vás úplne rovnaký mix postáv zo sveta The Legend of Zelda a akčne taktickej hrateľnosti série Dynasty Warriors.
  47,90 €
  Farming Simulator 19Farming Simulator 19
  Hra pre PC – s kompletnou úpravou grafického enginu, ktorý ponúka príťažlivejšie vizuálne efekty ako staršie verzie. Užijete si komplexný a hlboký poľnohospodársky zážitok. Táto hra ponúkne tri odlišné otvorené svety, v ktorých budete rozvíjať a rozširovať svoju farmu a to sólovo alebo s priateľmi. Čoskoro po vydaní sa objavia dve úplne nové prostredia.
  38,90 €
  Spider-Man – PS4Spider-Man – PS4
  Hra pre konzolu Úplne nové Spider-Manovo dobrodružstvo od Marvelu a Insomniac Games. Tešiť sa môžeš na staré dobré akrobatické zručnosti, improvizáciu a hojdanie sa na pavučinách, ale aj na nové prvky, ktoré v žiadnej hre so Spider-Manom ??zatiaľ nebolo možné vidieť. Od parkourového pohybu a využívania prostredia až po nové súbojové kúsky a veľkolepé miesta: toto je Spider-Man, akého si ešte nikdy nehral.
  60,90 €
  Battlefield VBattlefield V
  Hra pre PC – ktorá vás v rámci návratu série ku svojim koreňom zavedie v dosiaľ nevídanom spracovaní druhej svetovej vojny do najväčšieho vojnového konfliktu v dejinách. Veďte svoj tím k víťazstvu na bojiskách, ktoré môžu hrať vo váš prospech. Vybudujte si vlastnú rotu z vojakov, zbraňového vybavenia a vojenskej techniky a vydajte sa s ňou na veľkolepú cestu vojnovými frontami. Zažite dosiaľ najintenzívnejší najpodmanivejší Battlefield. Už nikdy nebudete rovnakí.
  57,91 €
  Farming Simulator 19 - Sběratelská ediceFarming Simulator 19 - Sběratelská edice
  Hra pre PC edícia obsahuje: Zberateľskú krabicu, John Deer 7530 miniature, John Deers XUV865M Gator (digital), Čiapku, Modding Video Tutorials 4.0, Farming Simulator 19 Commodore 64 Edition (Emulator version running on PC), 2 x A2 Poster, 10 samolepiek, 5 umeleckých kariet
  41,90 €
  Fifa 19Fifa 19
  Hra pre PC – zahrajte si futbal na tej najvyššej klubovej úrovni. UEFA Champions League, Europa League a Super Cup prinesú hráčom rozsiahle turnajové možnosti, oficiálnu audiovizuálnu prezentáciu a úplne nový komentátorský tím v zložení Derek Rae a Lee Dixon.
  54,90 €
  Fifa 19 – PS4Fifa 19 – PS4
  Hra pre konzolu – zahrajte si futbal na tej najvyššej klubovej úrovni. UEFA Champions League, Europa League a Super Cup prinesú hráčom rozsiahle turnajové možnosti, oficiálnu audiovizuálnu prezentáciu a úplne nový komentátorský tím v zložení Derek Rae a Lee Dixon.
  62,90 €
  Fifa 19 Champions Edition – PS4Fifa 19 Champions Edition – PS4
  Hra pre konzolu – edícia obsahuje: Až 20 Jumbo Premium Gold FUT packs, UEFA Champions League Gold Player Pick, Cristiano Ronaldo a Neymar Jr. loan na 7 FUT zápasov, FUT kit špeciálnej edície. Najpopulárnejšia hra sveta v novom ročníku prináša najrealistickejší futbalový zážitok. Tešte sa na autentických futbalistov, tímy aj atmosféru na štadiónoch.
  85,91 €
  Forza Horizon 4 Ultimate Edition – Xbox OneForza Horizon 4 Ultimate Edition – Xbox One
  Hra pre konzolu – ďalší diel úspešného radu pretekárskych hier. Úžasný otvorený svet inšpirovaný Veľkou Britániou. Meniace sa ročné obdobia, ktoré majú zásadný vplyv na jazdné vlastnosti. Ultimate edícia obsahuje: 4 dni predčasný prístup, Steelbook, D1 Car Pack, Car Pass, VIP member ship
  83,90 €
  Farming Simulator 19 - PS4Farming Simulator 19 - PS4
  Hra pre konzolu – s kompletnou úpravou grafického enginu, ktorý ponúka príťažlivejšie vizuálne efekty ako staršie verzie. Užijete si komplexný a hlboký poľnohospodársky zážitok. Táto hra ponúkne tri odlišné otvorené svety, v ktorých budete rozvíjať a rozširovať svoju farmu a to sólovo alebo s priateľmi. Čoskoro po vydaní sa objavia dve úplne nové prostredia.
  46,90 €
  Forza Horizon 4 – Xbox OneForza Horizon 4 – Xbox One
  Hra pre konzolu – ďalší diel úspešného radu pretekárskych hier, úžasný otvorený svet inšpirovaný Veľkou Britániou, meniace sa ročné obdobie, ktoré má zásadný vplyv na jazdné vlastnosti, veľký výber vozidiel s možnosťou úprav
  65,91 €
  NHL 19 – PS4NHL 19 – PS4
  Hra pre konzolu – nový ročník úspešnej hokejovej senzácie
  62,90 €
  Shadow of the Tomb Raider – PS4Shadow of the Tomb Raider – PS4
  Hra pre konzolu – pokračovanie úspešnej série v čele so sympatickou archeologičkou Larou Croft
  63,90 €
  Spyro Reignited Trilogy – PS4Spyro Reignited Trilogy – PS4
  Hra pre konzolu – edícia obsahuje hry Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto's Rage! a Spyro: Year of the Dragon, hrdinský dráčik Spyro sa opäť vracia tentoraz v novom kabáte
  50,90 €
  Battlefield V - PS4Battlefield V - PS4
  Hra pre konzolu – ktorá vás v rámci návratu série ku svojim koreňom zavedie v dosiaľ nevídanom spracovaní druhej svetovej vojny do najväčšieho vojnového konfliktu v dejinách. Veďte svoj tím k víťazstvu na bojiskách, ktoré môžu hrať vo váš prospech. Vybudujte si vlastnú rotu z vojakov, zbraňového vybavenia a vojenskej techniky a vydajte sa s ňou na veľkolepú cestu vojnovými frontami. Zažite dosiaľ najintenzívnejší najpodmanivejší Battlefield. Už nikdy nebudete rovnakí.
  62,90 €
  Fifa 19 – Xbox OneFifa 19 – Xbox One
  Hra pre konzolu – zahrajte si futbal na tej najvyššej klubovej úrovni. UEFA Champions League, Europa League a Super Cup prinesú hráčom rozsiahle turnajové možnosti, oficiálnu audiovizuálnu prezentáciu a úplne nový komentátorský tím v zložení Derek Rae a Lee Dixon.
  62,90 €
  Metro: ExodusMetro: Exodus
  Hra pre PC - Štvrťstoročie potom, čo jadrová vojna zničila Zem, sa niekoľko tisíc ľudí, ktorí prežili, stále drží pod troskami Moskvy v tuneloch metra. Ako Artyom, musíte utiecť z metra a viesť skupinu sparťanských strážcov na neuveriteľnú, kontinentálnu cestu cez post-apokalyptické Rusko.
  49,90 €