DJI Goggles

DJI Goggles

Okuliare na virtuálnu realitu pre model DJI Mavic Pro, DJI Inspire 2 a rad DJI Phantom 4, rozlíšenie 1 920 × 1 080
423,44 € s DPH
Kúpiť

S okuliarmi DJI Goggles pre dron DJI Mavic Pro sa dokážete odpútať od vplyvu gravitácie a pocítiť voľnosť, ktorú prináša lietanie. Díky technologii OcuSync vás dron prostřednictvím těchto brýlí zanese až 7 kilometrů daleko, aniž byste museli udělat jediný krok. Všetky zábery zachytené okom kamery na Drone uvidíte v rozlíšení 1920 × 1080, takže si budete pripadať ako by ste to boli vy, kto lieta vzduchom, a nie váš dron.

DJI Mavic Pro je inteligentný kamerový dron, ktorý vyhotovuje úchvatné zábery z vtáčej perspektívy. Firma DJI sa však rozhodla pokoriť dvojrozmerný svet a rozšíriť jeho hranice o tretí rozmer. To se jej podarilo s okuliarmi pre virtuálnu realitu DJI Goggles, ktoré vám zprostredkujú všetko, čo zachytí oko kamery dronu DJI Mavic Pro, takže si budete pripadať, akoby ste to boli vy, kto lieta vzduchom a nie váš dron.

Kľúčové vlastnosti
  • okuliare na virtuálnu realitu kompatibilné s Drone DJI Mavic Pre
  • zažite ozajstné lietanie, bez toho aby ste sa museli pohnúť z miesta
  • prenos videa do okuliarov v reálnom čase (technológia OcuSync)
  • o zobrazenie obrazu vo Full HD rozlíšení sa postará dvojica obrazoviek s rozlíšením 1 920 × 1 080
  • sklenená optika okuliarov ponúka 85° pozorovací uhol
Zažite naozajstné lietanie

Do okuliarov DJI Goggles pre model DJI Mavic Pro vám v reálnom čase bude dron zasielať video vďaka technológii OcuSync. Vďaka nej môžete s Mavic odletieť až 7 kilometrov ďaleko, bez toho, aby ste prišli o jediný záber. O zobrazenie obrazu vo Full HD rozlíšení sa postará dvojica obrazoviek s rozlíšením 1 920 × 1 080, pričom sklenená optika ponúka 85 stupňový pozorovací uhol. Vymaňte sa tak z vplyvu gravitácie a vzneste sa do vzduchu, kde si užijete veľa adrenalínovej zábavy.