LG F72J7HG2W

LG F72J7HG2W

Pračka so sušičkou – B, parná, 7/4kg, 1200ot./min, hlučnosť prania 57dB, 14 programov, odložený štart, ochrana proti pretečeniu, invertorový Direct Drive motor, 6 Motion DD – 6 pracích pohybov, Steam – 2 parné programy, možnosť pridania bielizne počas prania, SmartThinQ + WiFi pripojenie – ovládanie na diaľku, Smart Diagnosis 3.0, V׊×H 85×60×45cm
641,90 € s DPH
Kúpiť

Vyzbrojte svoju domácnosť pre nikdy nekončiaci boj so špinavou bielizňou. Parná práčka so sušičkou LG F72J7HG2W ponúkne hneď niekoľko unikátnych technológií, ktoré zlepšujú výsledky prania a samozrejme sušenia. Medzi tie najväčšie inovácie určite patrí využitie špeciálneho invertorového motora Direct Drive, ktorý je dokonale tichý a mimoriadne spoľahlivý. Práčka patrí do úspornej energetickej triedy B a prekvapí aj hlučnosť, ktorá pri odstreďovaní neprekročí hranicu 73 dB.

Kľúčové vlastnosti práčky so sušičkou LG F72J7HG2W
 • Dva spotrebiče v jednom balení
 • 10 rokov záruka na pokročilý Direct Drive motor
 • 6 MOTION DD - 6 pracích pohybov
 • Odložený štart 3 – 19 h
 • SmartThinQ + WiFi pripojenie – ovládanie na diaľku, načítanie programu a inteligentná diagnostika
 • 14 pracích, 7 programov na sušenie a až 13 prídavných možností
 • Parné programy – ideálne pre alergikov (para dezinfikuje a zničí až 99,9 % alergénov)
 • Fuzzy logic – inteligentný systém prania, automatické váženie a vyváženie
 • Praktická funkcia pridanie bielizne počas prania
 • Steam – parné pranie – program Pre Alergikov a Parné detské
 • SLIM prevedenie - hĺbka iba 45 cm
Pokročilé funkcie parnej práčky LG

Práčka LG ponúka zaujímavý prvok pomocou technológie 6 MOTION DD. Ide o dômyselne navrhnutý systém šiestich pracích pohybov pre účinné zefektívnenie prania i sušenia. Výhodu predstavuje tiež inteligentný systém Smart Diagnosis, ktorý vám pri akejkoľvek poruche zašle do 20 sekúnd návod na opravu na váš inteligentný telefón. Nemusíte teda hneď volať opravára alebo zložito listovať v návode.

Fuzzy Logic využíva senzorovú technológiu, ktorá sama zváži bielizeň a rozpozná, ako prebieha pranie. Podľa nameraných hodnôt potom nastaví spotrebu vody, pracieho prostriedku a dĺžku pracieho cyklu. Dochádza tak k výraznej úspore vody a energie.

Veľké možnosti pre celú domácnosť s práčkou LG

Na jeden prací proces môže práčka LG vyprať až 7 kilogramov bielizne. Práčka so sušičkou ponúka svojmu používateľovi pohodlné ovládanie pomocou veľkého predného dotykového LED displeja a otočného voliča. Tieto prvky sú kľúčom ku zvoleniu jedného zo 14 pracích alebo 7 sušiacich programov, čím poskytne profesionálnu starostlivosť všetkým typom materiálov a tkanín. Vaša bielizeň zostane nepoškodenáé a dlhodobo žiarivá. Pre efektívne plánovanie pracieho procesu je spotrebič vybavený komfortnou funkciou odloženého štartu. Oceníte tiež moderný dizajn v štýlovom bielom vyhotovení.