Farming Simulator 19Farming Simulator 19
  Hra pre PC – s kompletnou úpravou grafického enginu, ktorý ponúka príťažlivejšie vizuálne efekty ako staršie verzie. Užijete si komplexný a hlboký poľnohospodársky zážitok. Táto hra ponúkne tri odlišné otvorené svety, v ktorých budete rozvíjať a rozširovať svoju farmu a to sólovo alebo s priateľmi. Čoskoro po vydaní sa objavia dve úplne nové prostredia.
  38,90 €
  Spider-Man – PS4Spider-Man – PS4
  Hra pre konzolu Úplne nové Spider-Manovo dobrodružstvo od Marvelu a Insomniac Games. Tešiť sa môžeš na staré dobré akrobatické zručnosti, improvizáciu a hojdanie sa na pavučinách, ale aj na nové prvky, ktoré v žiadnej hre so Spider-Manom ??zatiaľ nebolo možné vidieť. Od parkourového pohybu a využívania prostredia až po nové súbojové kúsky a veľkolepé miesta: toto je Spider-Man, akého si ešte nikdy nehral.
  60,90 €
  Battlefield VBattlefield V
  Hra pre PC – ktorá vás v rámci návratu série ku svojim koreňom zavedie v dosiaľ nevídanom spracovaní druhej svetovej vojny do najväčšieho vojnového konfliktu v dejinách. Veďte svoj tím k víťazstvu na bojiskách, ktoré môžu hrať vo váš prospech. Vybudujte si vlastnú rotu z vojakov, zbraňového vybavenia a vojenskej techniky a vydajte sa s ňou na veľkolepú cestu vojnovými frontami. Zažite dosiaľ najintenzívnejší najpodmanivejší Battlefield. Už nikdy nebudete rovnakí.
  57,91 €
  Farming Simulator 19 - Sběratelská ediceFarming Simulator 19 - Sběratelská edice
  Hra pre PC edícia obsahuje: Zberateľskú krabicu, John Deer 7530 miniature, John Deers XUV865M Gator (digital), Čiapku, Modding Video Tutorials 4.0, Farming Simulator 19 Commodore 64 Edition (Emulator version running on PC), 2 x A2 Poster, 10 samolepiek, 5 umeleckých kariet
  41,90 €
  Fifa 19Fifa 19
  Hra pre PC – zahrajte si futbal na tej najvyššej klubovej úrovni. UEFA Champions League, Europa League a Super Cup prinesú hráčom rozsiahle turnajové možnosti, oficiálnu audiovizuálnu prezentáciu a úplne nový komentátorský tím v zložení Derek Rae a Lee Dixon.
  54,90 €
  Fifa 19 – PS4Fifa 19 – PS4
  Hra pre konzolu – zahrajte si futbal na tej najvyššej klubovej úrovni. UEFA Champions League, Europa League a Super Cup prinesú hráčom rozsiahle turnajové možnosti, oficiálnu audiovizuálnu prezentáciu a úplne nový komentátorský tím v zložení Derek Rae a Lee Dixon.
  62,90 €
  Fifa 19 Champions Edition – PS4Fifa 19 Champions Edition – PS4
  Hra pre konzolu – edícia obsahuje: Až 20 Jumbo Premium Gold FUT packs, UEFA Champions League Gold Player Pick, Cristiano Ronaldo a Neymar Jr. loan na 7 FUT zápasov, FUT kit špeciálnej edície. Najpopulárnejšia hra sveta v novom ročníku prináša najrealistickejší futbalový zážitok. Tešte sa na autentických futbalistov, tímy aj atmosféru na štadiónoch.
  85,91 €
  Forza Horizon 4 Ultimate Edition – Xbox OneForza Horizon 4 Ultimate Edition – Xbox One
  Hra pre konzolu – ďalší diel úspešného radu pretekárskych hier. Úžasný otvorený svet inšpirovaný Veľkou Britániou. Meniace sa ročné obdobia, ktoré majú zásadný vplyv na jazdné vlastnosti. Ultimate edícia obsahuje: 4 dni predčasný prístup, Steelbook, D1 Car Pack, Car Pass, VIP member ship
  83,90 €
  Farming Simulator 19 - PS4Farming Simulator 19 - PS4
  Hra pre konzolu – s kompletnou úpravou grafického enginu, ktorý ponúka príťažlivejšie vizuálne efekty ako staršie verzie. Užijete si komplexný a hlboký poľnohospodársky zážitok. Táto hra ponúkne tri odlišné otvorené svety, v ktorých budete rozvíjať a rozširovať svoju farmu a to sólovo alebo s priateľmi. Čoskoro po vydaní sa objavia dve úplne nové prostredia.
  46,90 €
  Forza Horizon 4 – Xbox OneForza Horizon 4 – Xbox One
  Hra pre konzolu – ďalší diel úspešného radu pretekárskych hier, úžasný otvorený svet inšpirovaný Veľkou Britániou, meniace sa ročné obdobie, ktoré má zásadný vplyv na jazdné vlastnosti, veľký výber vozidiel s možnosťou úprav
  65,91 €
  NHL 19 – PS4NHL 19 – PS4
  Hra pre konzolu – nový ročník úspešnej hokejovej senzácie
  62,90 €
  Shadow of the Tomb Raider – PS4Shadow of the Tomb Raider – PS4
  Hra pre konzolu – pokračovanie úspešnej série v čele so sympatickou archeologičkou Larou Croft
  63,90 €
  Spyro Reignited Trilogy – PS4Spyro Reignited Trilogy – PS4
  Hra pre konzolu – edícia obsahuje hry Spyro the Dragon, Spyro 2: Ripto's Rage! a Spyro: Year of the Dragon, hrdinský dráčik Spyro sa opäť vracia tentoraz v novom kabáte
  50,90 €
  Battlefield V - PS4Battlefield V - PS4
  Hra pre konzolu – ktorá vás v rámci návratu série ku svojim koreňom zavedie v dosiaľ nevídanom spracovaní druhej svetovej vojny do najväčšieho vojnového konfliktu v dejinách. Veďte svoj tím k víťazstvu na bojiskách, ktoré môžu hrať vo váš prospech. Vybudujte si vlastnú rotu z vojakov, zbraňového vybavenia a vojenskej techniky a vydajte sa s ňou na veľkolepú cestu vojnovými frontami. Zažite dosiaľ najintenzívnejší najpodmanivejší Battlefield. Už nikdy nebudete rovnakí.
  62,90 €
  Fifa 19 – Xbox OneFifa 19 – Xbox One
  Hra pre konzolu – zahrajte si futbal na tej najvyššej klubovej úrovni. UEFA Champions League, Europa League a Super Cup prinesú hráčom rozsiahle turnajové možnosti, oficiálnu audiovizuálnu prezentáciu a úplne nový komentátorský tím v zložení Derek Rae a Lee Dixon.
  62,90 €
  Metro: ExodusMetro: Exodus
  Hra pre PC - Štvrťstoročie potom, čo jadrová vojna zničila Zem, sa niekoľko tisíc ľudí, ktorí prežili, stále drží pod troskami Moskvy v tuneloch metra. Ako Artyom, musíte utiecť z metra a viesť skupinu sparťanských strážcov na neuveriteľnú, kontinentálnu cestu cez post-apokalyptické Rusko.
  49,90 €
  Battlefield V Deluxe Edition – PS4Battlefield V Deluxe Edition – PS4
  Hra pre konzolu – Pre hráčov, ktorí sa chcú na bojisko Battlefieldu V pozrieť skôr ako ostatní a privítajú širšiu ponuku uniforiem, kozmetických úprav a aj špeciálne misie. Deluxe edícia obsahuje: 3-denný prednostný prístup, 5 výsadkárskych kolekcií, špeciálne úlohy, 20 týždenných Airliftov
  80,90 €
  MediEvil – PS4MediEvil – PS4
  Hra pre konzolu – remastrovaná verzia úspešnej hry z roku 1998. Teraz s podporou 4K.
  Shadow of the Tomb Raider Croft Edition – PS4Shadow of the Tomb Raider Croft Edition – PS4
  Hra pre konzolu – pokračovanie úspešnej série na čele so sympatickou archeologičkou Larou Croft. Croft Edition obsahuje: Season pass, herný soundtrack, balíček zbraní a oblečkov
  98,91 €
  Red Dead Redemption 2 - PS4Red Dead Redemption 2 - PS4
  Hra pre konzolu - Dlho očakávané pokračovanie jednej z najlepších sandbox hier z divokého Západu od legendárnej firmy Rockstar
  67,90 €
  Red Dead Redemption 2 – Special Edition – PS4Red Dead Redemption 2 – Special Edition – PS4
  Hra pre konzolu – Red Dead Redemption 2: Special Edition prináša exkluzívny obsah pre príbehový režim vrátane misie s bankovou lúpežou a skrýše pre gang, fŕkaného čierneho plnokrvníka, herných bonusov Talisman a Medaillon, herných výhod, peňažných bonusov a zliav a obleku Pištoľník z Nuevo Paraiso, plus bezplatný prístup k dodatočným zbraniam. Taktiež obsahuje exkluzívnu tlačenú mapu zo Special Edition.
  75,90 €
  Fallout 76Fallout 76
  Hra pre PC zasadená do populárneho postapokalyptického sveta. Tentoraz sa ocitneme vo Vaultu 76, kde bolo umiestnené celkom 500 obyvateľov. Vault sa otvoril ako prvý po dopade bômb a je len na vás znovu vybudovať USA. Hra bude online a ponúkne možnosť hrať buď sám alebo s kamarátmi, pričom vo svete budete stretávať ďalších hráčov, ako obyvateľov Vaultu 76.
  50,90 €
  Farming Simulator 19 - Xbox OneFarming Simulator 19 - Xbox One
  Hra pre konzolu – s kompletnou úpravou grafického enginu, ktorý ponúka príťažlivejšie vizuálne efekty ako staršie verzie. Užijete si komplexný a hlboký poľnohospodársky zážitok. Táto hra ponúkne tri odlišné otvorené svety, v ktorých budete rozvíjať a rozširovať svoju farmu a to sólovo alebo s priateľmi. Čoskoro po vydaní sa objavia dve úplne nové prostredia.
  46,90 €
  Monster Hunter: WorldMonster Hunter: World
  Hra pre PC – v ktorej sa hráči postavia do úlohy lovca vyhľadávajúceho divoké fantastické zvieratá. Vydajte sa na cestu a plňte úlohy na vlastnú päsť, či po boku svojich priateľov vďaka novému online módu pre až 3 hráčov naprieč všetkými svetovými regiónmi.
  50,90 €