Valera Swiss POWER4EVER Ionic ROTOCORD SP4 RC

Valera Swiss POWER4EVER Ionic ROTOCORD SP4 RC

Fén na vlasy – príkon 2400W, bezuhlíkový ENDURO BLDC motor so životnosťou až 10000hod, funkcia ionizácie, 3m extra dlhý napájací kábel s patentovanou technológiou ROTOCORD zaisťujúcou otáčanie kábla o 360°, ekologická činnosť – bez emisií uhlíka, 2 rýchlosti prúdenia vzduchu a 3 úrovne nastavenia teploty, tlačidlo studeného vzduchu, odnímateľný kovový filter, hmotnosť bez kábla 495g, príslušenstvo – 2 ultra tenké dýzy: tepelne izolovaná dýza s ochranou proti popáleniu 7.5cm/štandardná dýza 6cm/difuzér, červená farba
134,90 € s DPH
Kúpiť

Túžite po profesionálnej kvalite a starostlivosti o svoje vlasy? Valera vám prináša jedinečný fén na vlasy s veľmi dlhou životnosťou a množstvom skvelých vychytávok pre tú najlepšiu starostlivosť a dokonalé výsledky. Bezuhlíkový ENDURO BLDC motor s príkonom 2 400 W zaručuje životnosť až 10 000 hodín. To znamená, že vám bude fén poskytovať svoje spoľahlivé a profesionálne služby najmenej niekoľko rokov.

Odborník, na ktorého sa môžete 100% spoľahnúť

Do základnej výbavy tohto fénu patrí ionizer, ktorý znížuje úroveň statickej elektriny vo vzduchu, čím chráni vlasy pred prílišným vysušením, eliminuje lámavosť a pocit krepových vlasov. Vďaka technológii inteligentného prúdenia vzduchu dosahuje prúdenie 85 m3 vzduchu za hodinu, čo urýchluje proces sušenia. Teplotu aj intenzitu prúdenia vzduchu si s ľahkosťou nastavíte pomocou tlačidiel na držadle. Na výber máte 2 rýchlosti prúdenia a 3 teplotné úrovne. Na efektívnu fixáciu účesu je k dispozícii aj tlačidlo studený vzduch. Najvýraznejším a veľmi praktickým prvkom tohto profesionála je 3 metre dlhý napájací kábel s patentovanou technológiou ROTOCORD, ktorá káblu dovoľuje otáčať sa o 360°. Preto sa Vám bude s fénom veľmi pohodlne pracovať aj pri tvorení náročnejších účesov.

Perfektný pre vlasy a pohodlný do ruky

Tento červený model fénu Valera je veľmi ľahký (495 g) a pohodlne sa drží, vďaka čomu je tvorba každého účesu jednoduchá. Vďaka odnímateľnému kovovému filtru fén veľmi jednoducho vyčistíte, čím predĺžite jeho životnosť a udržíte 100% funkčnosť.

V balení sa nachádzajú dva nadstavce – rôzne široké ultratenké trysky, ktoré slúžia na nasmerovanie prúdu vzduchu na konkrétne miesto a difuzér, ktorý dodá vlasom objem.