ORAL B Vitality Star Wars

ORAL B Vitality Star Wars

Elektrická zubná kefka - detská, dobíjacia (akumulátorová), vhodná pre deti od 3 rokov, 2D systém (7 600 oscilačných rotačných pohybov za minútu), vizuál STAR WARS, 1 koncovka špeciálne pre detské zuby, 1 nabíjacia stanica + tematický peračník Star Wars
20,38 € s DPH
Kúpiť

Myslite aj na tie najmenšie. Neváhajte a kúpte im kvalitný elektrický kefkou s ľúbivým vizuálom, ktorý len podporí správne hygienické návyky. Detská zubná kefka disponuje špeciálnou čistiacou hlavou a 2D technológiou.

vypnuté
Vynechať z lightbox
vypnuté
Vynechať z lightbox

Elektrická zubná kefka Oral-B Stages Power pre deti s postavičkami zo Star Wars má oscilačno-rotačnú technológiu a zaisťuje pokrokové čistenie zubov. Pomôže pobaviť vaše deti, ktoré zároveň získajú zo starostlivosti o ústnu dutinu maximum.

vypnuté
Vynechať z lightbox

Rotačná čistiaca hlavica elektrickej zubnej kefky má extra mäkké vlákna, takže vaše dieťa získa komplexnú čistotu a zároveň sa tiež naučí správne návyky v starostlivosti o ústnu dutinu. Dizajn je ideálny pre deti od 3 rokov, dokonale vyhovuje menším ústam a deťom vkladá do ich rastúcich rúk účinný, a napriek tomu šetrný nástroj na čistenie zubov.

vypnuté
Vynechať z lightbox

Praktická akumulátorová batéria v rukoväti zubnej kefky zaisťuje, že na zábavné čistenie zubov stačí len stlačiť tlačidlo. Batéria vydrží na jedno nabitie až 5 dní.

vypnuté
Vynechať z lightbox
Aplikácia Disney Magic Timer

Inovačný spôsob, ako deťom pomôcť, aby si čistili zuby dlhšie - v aplikácii s časovačom Disney Magic Timer od Oral-B sa deťom objavujú ich obľúbené Disneyho postavičky. 9 z 10 detí si vďaka tejto aplikácii bude zuby čistiť dlhšie. Stačí si kúpiť akýkoľvek výrobok radu Oral-B Stages, stiahnuť aplikáciu s časovačom Disney Magic Timer a pomocou telefónu výrobok naskenovať. Postavičky sa okamžite dajú do pohybu.

Deti môžu získať odznaky a odmeny, čím častejšie si pomocou aplikácie Disney Magic Timer čistia zuby, čo podporuje získavanie zdravých návykov v starostlivosti o ústnu dutinu.

Časté otázky

Aké výhody deti získajú, keď si budú čistiť zuby elektrickou zubnou kefkou?
Pokiaľ deťom dáte na čistenie zubov efektívnu elektrickú zubnú kefku, pomôžete im tým dôkladnejšie čistiť zuby, aj keď ešte nemajú úplne zvládnutú techniku čistenia.

Ako môže aplikácia s časovačom Disney Magic Timer môjmu dieťaťu pomôcť v tom, aby si čistilo zuby dlhšie?
Aplikácia s časovačom Disney Magic Timer od Oral-B dieťa zabaví Disneyhp postavičkami a pomôže mu tak, aby si zuby čistilo 2 minúty, ktoré odporúčajú zubní lekári. Stačí naskenovať výrobok z radu Oral-B Stages a postavička, ktorá je na ňom zobrazená, sa prenesie do inteligentného telefónu a odomkne obrázok. Čím dlhšie si dieťa bude zuby čistiť, tým viac sa mu bude obrázok odkrývať. Čím si budú deti čistiť zuby častejšie, tým viac obrázkov si budú môcť odomknúť. Aplikácia obsahuje aj praktický kalendár, ktorý umožňuje sledovať pokroky dieťaťa.

Ako si môžem byť istý/-á, že pre svoje dieťa vyberiem dobrý produkt starostlivosti o ústnu dutinu, keď je ich na trhu toľko?
Výrobky na ústnu hygienu Oral-B Stages sú navrhnuté tak, aby v každej fáze vývoja dieťaťa spĺňali jeho potreby starostlivosti o ústnu dutinu. Pri nákupe produktov Oral-B Stages hľadajte tie, ktoré zodpovedajú veku vášho dieťaťa. Budete si tak istí, že ste vybrali pre potreby svojho dieťaťa to pravé.

vypnuté
Vynechať z lightbox