GUNNAR Office Collection Sheadog, mercury

GUNNAR Office Collection Sheadog, mercury

Okuliare pre prácu s LCD monitorom, znižujú únavu očí, zvyšujú kontrast, ostrosť, detaily, redukujú odlesky, technológia skiel i-AMP
95,12 € s DPH
Kúpiť

Okuliare Gunnar Sheadog zaujmú štýlovým tenkým rámčekom a podarenou ergonómiou, vďaka ktorej sa hodia širokej škále používateľov. Nízky profil nožičiek ich umožňuje kombinovať s headsetom. Samotné okuliare využívajú všetky pokročilé technológie pre čo najlepšie vizuálne zážitky. Ich jantárovo zafarbené sklá výrazne zvyšujú kontrast a vizuálne vnemy každého, kto pracuje s počítačom. Zároveň minimalizujú nežiadúce lesknutie displeja a stlmujú najtvrdšie časti farebného spektra. Vďaka všetkým uvedeným vlastnostiam minimalizujú očnú a celkovú únavu pri sledovaní LCD displejov a zlepšujú reakcie, čo ocenia nielen náruživí počítačoví hráči.

Hlavným benefitom okuliarov Gunnar je pokročilá technológia i-AMP, ktorá vznikla vďaka intenzívnemu výskumu ľudského optického systému a jeho interakcie s digitálnymi zariadeniami. Na základe získaných poznatkov bol skombinovaný jedinečný materiál šošoviek s pokročilou geometriou a špičkovými povrchovými vrstvami.Systém i-AMP poskytuje výhody všetkým používateľom v krátkom čase v kombinácii so zvýšením výkonnosti v dlhom období. Okuliare Gunnar sú bezpochyby jedinečným výrobkom a ich obstaranie sa Vám vráti už pri krátkom používaní v podobe vyššej produktivity, ktorá sa pri práci rovná vyššiemu zárobku a pri hraní vyššiemu skóre a ľahšiemu zabíjaniu protivníkov.Parametre a špecifikácia:

Kľúčové vlastnosti:
Ideálne pre kancelársku prácu
Zaisťuje vysoko detailný, ostrejší a čistejší obraz
Navyšuje očnú výdrž
Antireflexná vrstva redukuje odlesky a obrazový šum
Znižuje únavu očí a celkovú únavu
Zvyšuje kontrast pre lepšie obrazové vnímanie
Znižuje reakčnú dobu

Farba:
Šošovky: jantárová
Obrúčky: mercury