GUNNAR Office Collection Intercept, ónyx / crystal

GUNNAR Office Collection Intercept, ónyx / crystal

Okuliare – pre prácu s LCD monitorom, znižujú únavu očí, zvyšujú kontrast, ostrosť, detaily, redukujú odlesky, technológia skiel i-AMP
51,71 € s DPH
Kúpiť
Okuliare GUNNAR využívajú všetky pokročilé technológie, aby ich používanie zlepšilo užívateľom prácu s počítačom. Ich číre sklá výrazne zvyšujú kontrast, zvýrazňujú detaily a vizuálne vnemy každého, kto pracuje s počítačom. Zároveň minimalizujú nežiaduce odlesky displeja a tlmia najtvrdšie časti farebného spektra. Vďaka všetkým uvedeným vlastnostiam minimalizujú únavu očí ako aj celkovú únavu pri sledovaní LCD displejov a zlepšujú reakcie, čo ocenia nielen náruživí počítačoví hráči, ale aj ľudia, ktorí s počítačom musia pracovať na každodennej báze.

Hlavným benefitom okuliarov GUNNAR je pokročilá technológia i-AMP, ktorá vznikla vďaka intenzívnemu výskumu ľudského optického systému a jeho interakcie s digitálnymi zariadeniami. Na základe získaných poznatkov bol skombinovaný jedinečný materiál šošoviek s pokročilou geometriou a špičkovými povrchovými vrstvami. Zakúpenie okuliarov GUNNAR sa vám vráti už po krátkom používaní, a to vo vyššej produktivite a zároveň menšej únave.