32" Philips PHT4132

32" Philips PHT4132

Televízor – LED, 80cm, HD, 100Hz FR, Digital Crystal Clear, DVB-T2/C, 2× HDMI, 1× USB, repro 2× 16W, A+
228,00 € s DPH
Kúpiť

Televízor Philips 32PHT4132 v čiernom vyhotovení s ultratenkým profilom je ideálnym riešením pre každého, kto hľadá cenovo dostupný, dobre vybavený televízor, ale vo výbave nepotrebuje najmodernejšie funkcie. Slušných 32" s HD rozlíšením sa postará o to, že vám pri sledovaní filmov neunikne jediný detail, pričom farby budú verne kopírovať realitu. Takýto špičkový obraz si zaslúži aj kvalitný zvukový sprievod, preto výrobca nezabudol televízor vybaviť dvojicou 16 W reproduktorov. 

 
Kľúčové vlastnosti
  • Ultratenký 32" LED televízor s HD rozlíšením
  • Technológia Digital Crystal Clear pre vybrúsený obraz
  • Dvojica kvalitných 16 W reproduktorov
  • Vybavený dvojicou HDMI portov a jedným USB
  • Podpora H.265/HEVC
Do detailu vyladený obraz

Už po vybalení televízora vám bude jasné, že jeho výroba bola premyslená do posledného detailu. Elegantný ultratenký vzhľad ide ruka v ruke s praktickým stojanom, vďaka ktorému bude televízor sebavedome dopĺňať výbavu vašej obývačky. Technológia Picture Performance Index (PPI) a Digital Crystal Clear pripraví vašim očiam hotovú pastvu, lebo jej úlohou je vytvoriť obraz z akéhokoľvek zdroja v optimálnom kontraste, farbách i ostrosti. 

 

Tenký LED elegán z továrne firmy Philips prináša všetko, čo od televízie vyžadujete a oveľa viac. Je nabitá technológiami a funkciami, bez ktorých si lepšiu multimediálnu zábavu nebudete vedieť predstaviť.

 
Nič vám neunikne

Je úplne jedno, či si radi užívate rodinnú pohodu pri televíznom vysielaní, alebo si radšej prehrávate filmy z externých zdrojov. Na všetko je tento televízor vybavený. Pre pripojenie prehrávačov, notebooku alebo herných konzol poslúži dvojica HDMI portov. A ak nechcete zmeškať svoj obľúbený program v televíznom vysielaní, jednoducho pripojte USB úložiska a reláciu si nahrajte. 

Úsporná technológia

Vďaka LED podsvieteniu má televízor nielen malú spotrebu, ale poskytne tiež vysoký jas, neuveriteľný kontrast a živé farby.