Bosch TASSIMO TAS5546EE červený

Bosch TASSIMO TAS5546EE červený

Kávovar na kapsuly – 1300W, 3.3 bar, prietokové ohrievanie, nádrž na vodu 1.4l, kapsuly T Disc, inteligentné rozoznanie čiarového kódu kapsuly - automatické nastavenie, LED ukazovatele, filtračný systém Brita
74,90 € s DPH
Kúpiť
Plne automatická príprava stlačením jedného tlačidla

Kávovar na kapsuly BOSCH Tassimo TAS5546EE sa predstavuje ako skvelo vyzerajúci dizajnový prístroj, ktorý si vás ihneď získa minimalistickým hladkým lesklým povrchom a chrómovými doplnkami. Svoj obľúbený nápoj získate prostredníctvom tohto kávovaru naozaj rýchlo - plne automatická príprava stlačením jedného tlačidla vyrieši všetko za vás. LED ukazovatele informujú o stave prístroja, a vy tak máte vždy všetko pod kontrolou.

Vychutnávajte si kávu plnými dúškami

Kávovar BOSCH Tassimo TAS5546EE je určený na použitie s kvalitnými kávovými kapsulami T-Disc, ktoré sú dostupné v mnohých rôznych príchutiach a typoch nápoja. Milovníci mliečnych nápojov ocenia špeciálnu inovatívnu technológiu tekutého mlieka priamo vo vnútri kapsuly a na svoje si prídu aj vyznávači espressa v talianskom štýle. Kávovar navyše disponuje inteligentným rozpoznávaním čiarového kódu kapsuly a vykoná na základe tohto rozpoznania všetky potrebné nastavenia automaticky.

Espresso BOSCH Tassimo TAS5546EE sa prispôsobí každému používateľovi

Kávovar BOSCH Tassimo TAS5546EE sa dokonale prispôsobí každému používateľovi - stačí len zvoliť intenzitu nápoja presne podľa osobných preferencií. Vďaka jedinečnému systému prietokového ohrievača je príprava rýchla a čistá. Nechýba ani dostatočne objemný odnímateľný zásobník na vodu.

Nechýba poistka proti nechcenému spusteniu sparenia

Hlavu si nemusíte lámať ani s veľkosťou hrnčekov či pohárov - výškovo nastaviteľný a vyberateľný podstavec na šálky s mriežkou z nehrdzavejúcej ocele si poradí s akýmkoľvek typom a výškou. Veľký dôraz je kladený tiež na bezpečnostné prvky, reprezentované automatickým bezpečnostným vypnutím pri otvorení hlavy prístroja a tiež bezpečnostnou poistkou, ktorá zabraňuje nechcenému spusteniu sparenia.

Kľúčové vlastnosti kávovaru BOSCH Tassimo TAS5546EE
  • Prietokové ohrievanie
  • Nádrž na vodu 1,4 l
  • Kapsuly T Disc
  • Inteligentné rozoznanie čiarového kódu kapsuly
  • LED ukazovatele
  • Filtračný systém Brita