Aixam E City pack

Aixam E City pack

Elektromobil - od 15 rokov, dojazd 130km, 14-palcové kolesá, nezávislé kúrenie, záruka na batériu 5 rokov

 

Chcete riadiť svoj prvý elektromobil už v 15 rokoch? Nasadnite do Aixam E City Pack a užite si krásu jazdy najmä v mestskom prostredí. Vzhľadom na vek vodiča je totiž elektromobil obmedzený maximálnou rýchlosťou na úrovni 45 km/h. Aj napriek tomu však celkom určite splní želanie dospievajúceho mladého človeka, ktorý sa potrebuje dopraviť do školy alebo za svojimi koníčkami.

Kľúčové vlastnosti
  • Elektromobil z produkcie popredného francúzskeho výrobcu
  • Maximálne ekologický prístup k životnému prostrediu – nulové emisie
  • Dojazd po meste je približne 80 kilometrov, v ideálnych podmienkach a mimo mesto až 130 km
  • Vďaka malým rozmerom je jednoduché parkovať
  • Dvojmiestny interiér s veľkým batožinovým priestorom
  • Nabíjanie na 100 % trvá približne 3 hodiny a 30 minút
Aixam je bezpečný automobil

V rámci udržania vysokej bezpečnosti je rám vozidla skonštruovaný z extrudovaného hliníka, ktorý je výrazne odolnejší ako lisovaný plech. Na rám posadená karoséria je vyrobená z farebne tónovaného plastu. Medzi jeho hlavné vlastnosti patrí pružnosť, odolnosť i vysoká absorpcia energie z nárazu. V testovacích crash-testoch zostáva jadro okolo posádky neporušené a bez výraznej deformácie. Zaujímavosťou je, že bezpečnostné pásy ani po náraze nezostanú zablokované.

Rekordne nízke prevádzkové náklady

Plné nabitie je otázkou 3 a pól hodiny. V prípade nutnosti vám hodina nabíjania predĺži dojazd o 25 kilometrov. Určite vás budú zaujímať prevádzkové náklady, ktorým rozhodne nemôže konkurovať ani ten najlepší naftový motor. Očakávajte náklady vo výške zhruba 1 € na najazdených 100 kilometrov. To je úplne fantastická hodnota, ktorá nemá konkurenciu.