EMCO Nova R2000 červená

EMCO Nova R2000 červená

Elektrický skúter – nabíjanie 3h, batéria Lithium-Ion 48V 56Ah, rýchlosť 45km/h, motor 2000W, nosnosť 180kg, stúpanie 17%, dojazd 100km
5 259,00 € s DPH
Kúpiť
 
S Emco Nova R2000 je každá jazda zážitok

Emco Nova R2000 vás bude baviť každý deň, kedy sa na tento elektroskúter posadíte. Výkonný elektromotor vás poženie dokonca až do 17 % stúpania, čo je unikátna záležitosť. Vďaka nulovým emisiám sa môžete pohybovať aj v starobylých centrách miest, ktoré už v minulosti pristúpili k obmedzeniu dopravy.

Dojazd

V závislosti na zvolenom štýle jazdy sa môžete tešiť na slušný dojazd na úrovni 100 kilometrov. Ideálny na mestské jazdenie alebo víkendové výlety.

Rýchlosť

S maximálnou rýchlosťou 45 km/h budete mať kedykoľvek dostatok priestoru na bezpečné manévrovanie v bežnej premávke.

Nabíjanie

Stačí vyhľadať obyčajnú elektrickú zásuvku a môžete sa pustiť do nabíjania. Počítajte, že plnú batériu budete mať približne za 3 – 4 hodiny.

 
Emco Nova R2000 v zelenom vyhotovení

Skúter Emco Novantic C2000 má skvelú nosnosť až 180 kilogramov, čo ho predurčuje na časté zdieľanie s priateľmi. Navyše má prekvapivo nízku hmotnosť. Len 80 kilogramov. Manévrovanie bude preto extrémne ľahké.

 
Batérie

Nabíjateľnú batériu je možné ľahko vybrať a preniesť napríklad do garáže.

 
Displej

Veľký prístrojový štít je vybavený dobre čitateľným displejom.

 
Dizajn

Štýlový dizajn vzdáva hold retro skútrom zo šesťdesiatych rokov.

eRevolution

Cieľom slovenskej spoločnosti eRevolution je ponúknuť širokému spektru zákazníkov alternatívny a hlavne ekologický spôsob cestovania. Jedná sa o autorizovaného dovozcu značiek Sxt, Scuddy, Evolve, Ninebot a Govecs.