EMCO Nova R2000 čierny

EMCO Nova R2000 čierny

Elektrický skúter – nabíjanie 3h, batéria Litium-Ion 48V 56Ah, rýchlosť 45 km/h, motor 2000W, nosnosť 180 g, stúpanie 17%, dojazd 100km
5 259,00 € s DPH
Kúpiť
S Emco Nova R2000 je každá jazda zážitok

Emco Nova R2000 vás bude baviť každý deň, keď sa na tento elektroskúter posadíte. Výkonný elektromotor vás poženie dokonca až do 17 % stúpania, čo je unikátna záležitosť. Vďaka nulovým emisiám sa môžete pohybovať aj v starobylých centrách miest, ktoré v minulosti pristúpili k obmedzeniu dopravy.

Dojazd

V závislosti od zvoleného štýlu jazdy sa môžete tešiť na slušný dojazd na úrovni 100 kilometrov. Ideálne pre mestské presúvanie alebo víkendové výlety.

Rýchlosť

S maximálnou rýchlosťou 45/km   budete mať kedykoľvek dostatok priestoru pre bezpečné manévrovanie v bežnej prevádzke.

Nabíjanie

Stačí vyhľadať obyčajnú elektrickú zásuvku a môžete sa pustiť do nabíjania. Počítajte s tým, že plnú batériu budete mať za približne 3 – 4 hodiny.

Emco Nova R2000 v zelenom vyhotovení

Skúter Emco Novantic C2000 má skvelú nosnosť až 180 kilogramov, čo ho predurčuje pre časté zdieľanie s priateľmi. Naviac má prekvapivo nízku hmotnosť. Len 80 kilogramov. Manévrovanie bude extrémne ľahké.

Batérie

Nabíjateľné batérie jsa dajú ľahko vybrať a preniesť napríklad do garáže.

Displej

Veľký prístrojový štít je vybavený dobre čitateľným displejom.

Dizajn

Štýlový dizajn vzdáva hold retro skútrom zo šesťdesiatych rokov.

eRevolution

Cieľom slovenskej spoločnosti eRevolution je ponúknuť širokému spektru zákazníkov alternatívny a hlavne ekologický spôsob cestovania. Ide o autorizovaného dovozcu značiek SXT, Scuddy, Evolve, Ninebot a Govecs.